Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Naše kancelář Vám ochotně zajistí následující služby:

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

Naše kancelář je orientovaná na odkup starších nemovitostí, bytů, domů a pozemků za účelem rekonstrukce a dalšího prodeje či pronájmu. Nabízíme férové jednání a zajistíme rychlý obchodní proces zaměřený na okamžité vyplacení kupní ceny, případně zálohy. Finanční prostředky jsou vypláceny z vlastního fondu, který podléhá rychlému schvalovacímu procesu. Tato služba je vhodná pro klienty, kteří se rozhodli svou nemovitost prodat rychle bez čekání na nového zájemce. 

Nabízíme nezávazné posouzení žádosti a ocenění Vaší nemovitosti zdarma.

PORADENSKÉ SLUŽBY

Máme letité zkušenosti z realitního sektoru, ať už jako zprostředkovatelé, tak z realizace developerských projektů na Opavsku. O své zkušenosti se rádi podělíme v nezávazném rozhovoru v naší kanceláři. Pokud vlastníte pozemek, byt nebo dům a plánujete jakékoliv realitní změny, zavolejte si pro konzultaci. Jsme schopni zajistit rychlé a nezávazné nacenění Vaší nemovitosti, pokud zamýšlíte prodej. Zodpovíme Vám otázky spojené s prodejem nemovitosti, případně pořízením.

PRÁVNÍ SLUŽBY

REALITNÍ SLUŽBY

Komplexní řešení prodeje/pronájmu nemovitosti. Spolupráce pouze na základě výhradní zprostředkovatelské smlouvy, kde náš závazek bude prodat Vaši nemovitost dle Vašich představ v dohodnuté lhůtě prodeje. Profesionální prezentace Vaší nemovitosti, „homestaging“, příprava smluvní dokumentace, provádění prohlídek, inzerce Vaší nemovitosti na hlavních realitních serverech a sociálních sítích. V rámci služby odpovídáme za obchod až do úplného konce, zaplacením kupní ceny, předání nemovitosti novému majiteli, včetně přepisu všech energií. Tato služba zahrnuje komplexní realitní činnost, která zajišťuje časovou flexibilitu a bezstarostný proces prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti.

FINANČNÍ SLUŽBY

V rámci prodeje realit Vám zdarma poskytneme řešení financování Vašeho záměru nezávislým finančním partnerem, který spolupracuje se všemi bankami a má přístup k výhodnějším úvěrovým produktům, než jsou klientům běžně dostupné. Zaměřujeme se na hypoteční úvěry, úrazové pojištění, zdravotní pojištění, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění občanské a profesní odpovědnosti. V rámci těchto bezplatných služeb zvládneme i pojištění nemovitého majetku, domácnosti, aut apod.

DALŠÍ SLUŽBY

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci