Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

REZIDENCE „U ZÁMKU“ VELKÉ HOŠTICE

Společnost RAKOREAL Estate s.r.o. si Vám dovoluje výhradně zprostředkovat prodej lukrativního bydlení v bezprostřední blízkosti města Opavy, v obci Velké Hoštice.

Poznámka k ceně:

 

 

O projektu

Rezidence U Zámku Velké Hoštice je jedinečný projekt bydlení, který splňuje výhody rodinného a zároveň bytového domu. Třípodlažní bytový dům disponuje šesti nadstandardními bytovými jednotkami o dispozici 3+kk. Bytové jednotky nabízí plnohodnotné, funkční a praktické dispoziční řešení. Téměř každý byt nabízí variaci velkorysých venkovních prostor, ať už v podobě předzahrádky, teras, nebo jejich kombinací. Uzavřený areál bytového domu nabízí vedle zelených ploch také zděné garáže s elektrickými sekčními vraty pro každý byt, ve kterých bylo také myšleno na přípravu pro nabíjení elektrických automobilů.

Brožura Rezidence u Zámku
Průkaz energetické náročnosti budovy
 

Lokalita

Strategická poloha bytového domu umožňuje budoucím rezidentům využití veškerých výhod města a vesnice v jednom. Klidné prostředí v okolí objektu dovolí bezstarostný pohyb dětí s přístupem na udržované zelené plochy zámeckého parku, bezplatného využití lanové a síťové atrakce za domem, či využití dětského hřiště v zámeckém areálu. Pro zpestření víkendové procházky stojí za zmínku návštěva barokního zámku zakončená výbornou českou kuchyní v charismatickém prostředí zámecké restaurace a vinárny. To vše je přístupno bez nutnosti použití silniční komunikace. Lokalita bytového domu potěší milovníky cyklistiky a in-line bruslí s možností využití nově vybudovaného úseku cyklostezky z Velkých Hoštic do Opavy.

Obec Velké Hoštice disponuje výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Je vzdálena 8 minut autem z centra města Opavy a 20 minut od Ostravy. Obec nabízí pravidelné autobusové a vlakové spojení v pěší dostupnosti od domu. V okolí domu se nachází škola, školka, pošta, lékaři, supermarket, restaurace a zařízení pro sport.

Postup při koupě bytu

Rezidenční bydlení je nyní v předprodeji a zájemci tak mají možnost zarezervovat si svůj byt. Celý obchodní proces je zahrnut v následujících krocích:

1. Rezervační smlouva – uzavřením rezervační smlouvy s RAKOREAL ESTATE s.r.o. (RK) zájemce potvrzuje závazný zájem o konkrétní byt. Při podpisu rezervační smlouvy je složena rezervační záloha ve výši 50.000 Kč (bytová jednotka) a 15.000 Kč (garážové stání) jakožto provize za zprostředkování obchodu. Rezervace je platná po dobu 1 měsíce (případně do doby sjednané individuálně), tj. do doby uzavření budoucí smlouvy kupní a je součástí kupní ceny.

2. Smlouva o budoucí smlouvě kupní – obsahuje právní náležitosti budoucí KS. V této smlouvě bude specifikována bytová jednotka včetně příslušenství prodeje, termín uzavření kupní smlouvy a platební podmínky. Po uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní zájemce uhradí 20% kupní ceny na účet prodávajícího, tyto prostředky budou započteny do kupní ceny v třetí fázi obchodu.

3. Kupní smlouva – Třetí část vedoucí k dokončení transakce. Podpis KS proběhne v rámci dokončení prací na objektu s daným termínem předání bytu novému majiteli. Po uzavření kupní smlouvy je splatná zbylá část kupní ceny 80 % a následné povolení vkladu nového vlastníka do katastru nemovitostí.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme nezávislým hypotečním specialistou. Další podrobnosti Vám rád sdělí náš makléř.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci