Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

RaKoREAL Estate

Jsme mladá a dynamická realitní kancelář patřící do investiční skupiny RAKOREAL, jejímž cílem je budovat vlastní značku prodejem zejména vlastních nemovitostí.

Našim cílem je prodávat kvalitní reality, které naleznete na trhu pouze jednou, a to u nás. V rámci aktivit naší skupiny se zaměřujeme na výkup, rekonstrukci a následný prodej kvalitních bytů, domů a projektů na klíč.

Prioritou našich lidí je lidský přístup, profesionalita a spokojenost na obou stranách.

Naše realitní kancelář se tedy neřadí mezi běžné realitní kanceláře, jejichž cílem je zprostředkovat prodej či pronájem nemovitostí, které jsou běžně dostupné na trhu. Nejsme tedy konkurencí pro tyto kanceláře, a proto se Vám u nás nestane, že nabídku Vašeho vysněného bydlení naleznete v inzerci 2x – 3x vždy s rozdílnou cenou, což vede ke zklamání klienta ještě před první prohlídkou.

Soustředíme se tedy pouze na výhradní zprostředkování prodeje a pronájmu vlastních realit, případně realit třetích stran, které si sami vybereme a garantujeme jednání pouze s jednou stranou – s námi.

V naší nabídce naleznete vždy jedinečné reality, které splní požadavky moderního člověka s cílem na funkčnost, estetiku a kvalitu bydlení. Vedle toho Vás naši proškolení lidé provedou veškerou přípravou na dokumentaci spojenou s prodejem, nákupem, či pronájmem Vámi vybrané nemovitosti. To vše s lidským přístupem a nastavením přesně dle potřeb klienta.

Věříme, že kvalitní nabídka, profesionální přístup a bezstarostný průběh obchodu Vás ztotožní se správnou volbou realitního partnera v cestě za Vašimi sny.

Těšíme se na spolupráci 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci